Wyniki konkursów w 2014 roku
KONKURS „SPORT W WYOBRAŹNI UCZNIA”
Szkoły podstawowe
-
Małgorzata Sobkiewicz - SP Nr 12 StalowaWola
-
Gaja Pawiak - SP Sióstr Pijarek Rzeszów
-
Łukasz Kamiński - SP Nr 10 Rzeszów
Gimnazja
-
Agnieszka Marszałek - Gimnazjum Sióstr Pijarek Rzeszów
-
Magda Niedziałek - Gimnazjum Sióstr Pijarek Rzeszów
-
Krystyna Kurowska - Gimnazjum Nr 8 SOSW Nr 1 Przemyśl
KONKURS „SPORT W OBIEKTYWIE”
Młodzież szkolna
1. Sebastian Kosiński - Gimnazjum Pustków
2. Agata Smolińska - SP Nr 1 Stalowa Wola
3. Gabriela Szczyrba - Gimnazjum Białobrzegi
Dorośli
-
Jan Jabłoński - Rakszawa
-
Mirosław Kaźmierczak - Zahutyń
-
Hanna Szuba - Gogołów
NAJLEPSZE KLUBY SPORTOWE PIONU SZS W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM KLUBÓW W 2013 ROKU (za udział w MMP, MPJun., OOM, MMM): |
1. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Podkarpacie” w Jedliczu
2. Uczniowski Klub Sportowy „Tempo – 5” w Przemyślu
3. Międzyszkolny Klub Sportowy „Halicz” w Ustrzykach Dolnych
4. Uczniowski Klub Sportowy w Lubzinie
5. Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy w Rzeszowie
6. Uczniowski Klub Sportowy „Orbitek” w Straszęcinie
7. Uczniowski Klub Sportowy „GIM-BASKETT-2” w Przemyślu
8. Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” w Dębowie
9. Międzyszkolny Klub Sportowy „V LO” w Rzeszowie
10. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Syrena” w Gnojnicy Woli
11. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Ropczycach
12. Uczniowski Klub Sportowy „Galicja” LOK w Rzeszowie
13. Uczniowski Klub Sportowy „Juwenia” w Rzeszowie
14. Uczniowski Klub Sportowy MOSiR w Sanoku
15. Uczniowski Klub Hokejowy w Dębicy
16. Uczniowski Klub Sportowy „Pogórze” w Dynowie
17. Uczniowski Klub Narciarski „Laworta” w Ustrzykach Dolnych
18. Szkolny Klub Sportowy w Radomyślu Wielkim
19. Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sparta” w Stalowej Woli
20. Uczniowski Klub Sportowy „Olszynka” w Dzikowcu
21. Uczniowski Klub Sportowy „Sokolik” w Krośnie
22. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Kolbuszowej
23. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” w Przeworsku
24. Uczniowski Klub Sportowy „Diament” w Pstrągowej
25. Uczniowski Klub Sportowy „Piętnastka” w Krośnie
26. Uczniowski Klub Sportowy CP Sailing Team w Rzeszowie
27. Uczniowski Klub Sportowy MILLENNIUM w Rzeszowie
28. Gminny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki – Korzeniowski.pl w Bratkowicach
29. Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki -Korzeniowski.pl w Dębicy
30. Uczniowski Klub Sportowy „14” w Przemyślu