KONKURS „SPORT W WYOBRAŹNI UCZNIA”
Młodzież szkolna – grupa młodsza (do 13 lat)
1. Milena Chodak - SP Nr 1 Ropczyce
2. Wiktoria Różańska - SP Nr 1 Ropczyce
3. Aleksandra Lizoń - SP Nr 11 Jarosław
Młodzież szkolna – grupa starsza (13-16 lat)
1. Aleksandra Stryczniewicz - Gim. Zręcin
2. Magdalena Opałka - Nr 14 Przemyśl
3. Julita Torba - . Zręcin
3. Magdalena Wal - Gim. Brzostek
KONKURS „SPORT W OBIEKTYWIE”
Młodzież szkolna:
1. Gabriela Dziadecka - SP Nr 11 Jarosław
2. Katarzyna Cecuła - II LO Sanok
3. Witold Cyran - SP Cmolas
Dorośli:
1. Jan Jabłoński - Rakszawa
2. Dorota Byjoś - Rzeszów
3. Bogusław Mularski - Głogów Młp.
NAJLEPSZE KLUBY SPORTOWE PIONU SZS W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM KLUBÓW W 2017 ROKU (za udział w MMP, MPJun., OOM, MMMł.):
1. Międzyszkolny Klub Sportowy „Halicz” w Ustrzykach Dolnych
2. Uczniowski Klub Sportowy w Lubzinie
3. Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” w Mielcu
4. Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” w Sanoku
5. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Syrena” w Gnojnicy Woli
6. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Niedźwiadki” w Przemyślu
7. Uczniowski Klub Sportowy „Galicja” LOK w Rzeszowie
8. Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” w Dębowie
9. Uczniowski Klub Sportowy „Tiki-Taka” w Kolbuszowej
10. Uczniowski Klub Sportowy „Start” w Widełce
11. Uczniowski Klub Sportowy „Akrobata” w Łańcucie
12. Uczniowski Klub Judo „Millennium”w Rzeszowie
13. Uczniowski Klub Sportowy „Tempo – 5” w Przemyślu
14. Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy w Rzeszowie
15. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Podkarpacie” w Jedliczu
16. Uczniowski Klub Narciarski „Laworta” w Ustrzykach Dolnych
17. Międzyszkolny Klub Sportowy „Gryf” w Mielcu
18. Międzyszkolny Uczniowski Klub Lekkiej Atletyki-Korzeniowski.pl w Dębicy
19. Uczniowski Klub Sportowy „Gryf” w Dębicy
20. Uczniowski Klub Sportowy „Sport’Tramp” w Jarosławiu
21. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Libero” w Baszni Dolnej
22. Uczniowski Klub Sportowy „Orbitek” w Straszęcinie
23. Międzyszkolny Klub Sportowy „Ikar” w Mielcu
24. Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sparta” w Stalowej Woli
25. Uczniowski Klub Sportowy „Juwenia” w Rzeszowie
26. Uczniowski Klub Sportowy „Basket Go” w Przemyślu
27. Uczniowski Klub Sportowy „ASW – Judo” w Jaśle
28. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Ropczycach
29. Uczniowski Klub Sportowy „Niedźwiadki” w Sanoku
30. Uczniowski Klub Sportowy „3 – Staszówka” w Jelnej